1. B v knihovně

Už více než půl roku si říkáme školáci a skoro všechna písmenka se postupně stala našimi kamarády. Proto nás moc potěšilo pozvání do městské knihovny.
Místnost plná knih nás doslova uchvátila. Stejně tak poutavé vyprávění paní knihovnice. Připomněli jsme si, jak se máme ke knihám správně chovat a jak s nimi zacházet. Na závěr jsme si mohli každý nějakou vypůjčit. Prohlížení nás moc bavilo.

Těšíme se, až se staneme pravidelnými návštěvníky. To už nebude dlouho trvat, protože v červnu budeme rytířem Hynkem pasováni na čtenáře. Prožili jsme báječný den, který nám ještě zpestřila skupinka skotačivých veverek. Někteří z nás viděli veverku takto zblízka poprvé. Až si půjčíme svoji první knihu, nejspíš vybereme nějakou o zvířátkách.

Žáci 1.B, Karla Hlinová a Tereza Formanová