Zaměstnanci školy

O Vaše děti se starají:

Vedení

PhDr. Radek Častulík

  • Ředitel školy
  • Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy Praha
  • Tělesná výchova

Mgr. Pavlína Pavlíčková

  • Zástupkyně ředitele školy pro 1. stupeň
  •  Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně Ústí nad Labem
  • Hlavní koordinátor  ŠVP
  • Učitelství pro 1. stupeň

Mgr. Zdeněk Choma

  • Statutární zástupce ředitele školy, zástupce ředitele školy pro 2. stupeň
  • Matematicko – fyzikální fakulta Univerzity Karlovy Praha
  • Matematika, fyzika
  • Správce systému Bakaláři

I. stupeň ZŠ

Mgr. Ilona Hurčíková

  • Třídní učitelka 1. A
  • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně Ústí nad Labem
  • Učitelství pro 1. stupeň
  • Dyslektická náprava

Mgr. Karla Hlinová

  • Třídní učitelka 1. B
  • Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity České Budějovice
  • Učitelství pro 1. stupeň
  • Specializace na dyskalkulii

Mgr. Jana Adamcová

  • Třídní učitelka 2. A
  • Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy Praha
  • Předškolní pedagogika
  • Učitelství pro 1. stupeň

Mgr. Miroslava Holubová

  • Třídní učitelka 2. B
  • Pedagogická fakulta Univerzity Wroclaw
  • Učitelství pro 1. stupeň
  • Speciální pedagogika

Mgr. Jana Rosáková

  • Třídní učitelka 3. A
  • Pedagogická fakulta Technické univerzity Liberec
  • Učitelství pro 1. stupeň
  • Speciální pedagogika

Mgr. Jana Doležálková

  • Třídní učitelka 3. B
  • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně Ústí nad Labem
  • Učitelství pro 1. stupeň se zaměřením na výtvarnou výchovu

Mgr. Martina Nemčoková

  • Třídní učitelka 4. A
  • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně Ústí nad Labem
  • Učitelství pro 1. stupeň
  • Anglický jazyk
  • Logopedický asistent

Mgr. Jana Andrýsková

  • Třídní učitelka 4. B
  • Univerzita J. A. Komenského Praha
  • Učitelství pro 1. stupeň
  • Speciální pedagogika, logopedie

Mgr. Jana Rolečková

  • Třídní učitelka 5. A
  • Pedagogická fakulta Technická univerzita Liberec
  • Učitelství pro 1. stupeň

Mgr. Pavla Zajícová

  • Třídní učitelka 5. B
  • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně Ústí nad Labem
  • Učitelství pro 1. stupeň se specializací na hudební výchovu

II. stupeň ZŠ

Mgr. Ondřej Riljak

  • Třídní učitel 6. A
  • Pedagogická fakulta Technické univerzity Liberec
  • Tělesná výchova, zeměpis

Mgr. Radka Veselá

  • Třídní učitelka 6. B
  • Pedagogická fakulta Západočeské univerzity v Plzni
  • Německý jazyk, český jazyk

Mgr. Alena Hladoniková

  • Třídní učitelka 7. A
  • Střední zdravotnická škola v Ústí nad Labem
  • Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze
  • Rodinná výchova, přírodopis
  • Koordinátor první pomoci
  • Metodik prevence 

Ing. Hana Staňová

  • Třídní učitelka 8. A
  • Vysoká škola ekonomická v Praze
  • Filosofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze - Cambridge Certificate
  • Anglický jazyk, Pracovní činnosti

Mgr. Jana Roubíčková

  • Třídní učitelka 8. B
  • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně Ústí nad Labem
  • Český jazyk, výtvarná výchova
  • Dyslektická náprava

Mgr. Jana Haas

  • Třídní učitelka 9. A
  • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně Ústí nad Labem
  • Učitelství pro 1. stupeň
  • Anglický jazyk

Vladimír Hanák

  • Třídní učitel 9. B
  • Střední průmyslová škola strojní Česká Lípa
  • Pedagogická fakulta Technické univerzity v Liberci – obor dílenských předmětů na ZŠ a SŠ
  • Pracovní činnosti, fyzika, přírodopis, zeměpis

Mgr. Dominika Holubová

  • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
  • Katedra psychologie Univerzity Karlovy v Praze – výchovné poradenství
  • Technická univerzita v Liberci – speciální pedagogika
  • Český jazyk, dějepis, občanská výchova
  • Výchovná poradkyně

Mgr. Irena Borovcová

  • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně Ústí nad Labem
  • Filozofická fakulta Univerzity Karlovy Praha
  • Sheffield Hallam University při ČVUT Praha - Certificate in Management
  • Anglický jazyk

Mgr. Jitka Ehrenbergerová

  • Učitelka
  • Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové
  • Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze
  • Matematika, fyzika

Ing. Hana Rachačová

  • Učitelka
  • Textilní fakulta Technické univerzity v Liberci obor textilní inženýrství
  • Pedagogická fakulta Technické univerzity v Liberci
  • ICT, chemie

Václav Filip, Dis.

  • Učitel
  • Konzervatoř Teplice, obor: hra na fagot
  • Hudební výchova

Ing. Jana Jindrová

  • Učitelka
  • Strojírenská technologie a automatizované systémy Technická univerzita v Liberci
  • Pedagogická fakulta Technické univerzity v Liberci
  • Matematika, informatika a výpočetní technika

Mgr. Věra Syslová

  • Učitelka
  • Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity České Budějovice
  • Univerzita Karlova v Praze – výchovné poradenství
  • Tělesná výchova, ruský jazyk

Táňa Majarová

  • Učitelka
  • Hotelová škola a VOŠ hotelnictví a turismus Poděbrady
  • Jazyková škola hlavního města Prahy, státní jazyková zkouška - anglický jazyk
  • Anglický jazyk

Jana Kloučková

  • Střední ekonomická škola v České Lípě
  • Studium pro asistenty pedagoga v Děčíně
  • Asistentka pedagoga

Bc. Gabriela Svobodová

  • Učitelství geografie a humanitních věd Technické univerzity Liberec
  • Asistentka pedagoga

Jitka Göttlichová

  • Střední pedagogická škola Ústí nad Labem - obor vychovatelství
  • Asistentka pedagoga

Tereza Formanová

  • TPŠT Liberec - oděvní technologie
  • Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem - ergoterapie
  • Kurzy: asistent pedagoga, znakový jazyk, logopedie, chování mentálně postižených
  • Asistentka pedagoga

Školní družina

Marie Šplíchalová

  • Střední pedagogická škola Litomyšl
  • Vedoucí vychovatelka školní družiny

Helena Málková

  • Střední pedagogická škola Litoměřice 
  • Vychovatelka školní družiny

Jana Valešová

  • Střední pedagogická škola Most
  • Vychovatelka školní družiny

Renata Papíková

  • Střední pedagogická škola Litoměřice
  • Vychovatelka školní družiny

Správní úsek

Anna Janusová

  • Pomaturitní studium provozu hotelů a společného stravování 
  • Vedoucí školní jídelny

Michaela Poživilová

  • SOŠ Česká Lípa obor Ekonomika a cestovní ruch
  • Ekonomka školy

Jaroslava Kurucová

  • Administrativní pracovnice školy, sekretářka

Miroslav Bořek

  • Vedoucí údržby, školník
  • Střední průmyslová škola elektro Dobruška

Terezie Ládrová

  • Vedoucí kuchařka

Karla Šrámková

  • Kuchařka

Jana Kotlovská

  • Kuchařka

Jana Břízová

  • Kuchařka

Helena Rottová

  • Kuchařka

Hana Hříbalová

  • Kuchařka

Ilona Zelenková

  • Uklízečka

Alena Suchánková

  • Uklízečka

Alena Svádová

  • Uklízečka

Zdena Raková

  • Uklízečka

Alena Kašíková

  • Uklízečka, kuchařka