ISIC Školák

Vážení rodiče,

rádi Vás informujeme o tom, že naše škola začne vydávat ve školním roce 2019/2020 mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák, který si budete moci pro své dítě objednat.

Zájemci musí vyplnit přihlášku do 20. 9. 2019, kterou i s podrobnějšími informacemi obdrží na 1. třídní schůzce, která se bude konat 10. 9. 2019 (nebo si o ni mohou napsat Mgr. Dominice Holubové, která Vám ji pošle elektronicky).

Karta platí až 5 let a na celou dobu stojí 250,- Kč (pokud byste ji pořizovali jinde, zaplatili byste 350,-Kč na 1 rok).

CO KARTA ISIC ŠKOLÁK PŘINÁŠÍ?

- Počítáme s tím, že bude v budoucnu fungovat jako čipová karta na vstup do školy / do jídelny.

- Je oficiálním průkazem žáka naší školy.

- Slouží jako ideální doklad o věku držitele, např. pro získání zlevněného jízdného.

- Platnost má ve 130 zemích světa, více než 125.000 slev po celém světě:

• při nákupech, stravování a vzdělávání
  • na vstupném do kulturních institucí
  • na permanentky v lyžařských areálech
  • speciální studentský tarif od Vodafone
  • vstupné do kulturně-historických památek
  • v kinech, na koupalištích a dalších zábavních areálech

Letos kartu vydáváme jen pro zájemce, počítáme s tím, že si ji postupně pořídí všichni žáci jako čipovou kartu. Pro informace pište na mail holubova.dominika@zslada.cz.

Mgr. Dominika Holubová