Vítání prvňáčků

Také letos byli naši prvňáčci uvedeni do školy tradičním korunovačním ceremoniálem, při kterém jim žáci 6. tříd předali a zavěsili na krk dřevěné klíče jako symbol odemknutí naší školy a na hlavu nasadili královskou korunu.
Spolu s novými žáčky přišli nejen jejich rodiče, prarodiče a malí sourozenci, ale také vedení školy a třídní paní učitelky. 1. A letos povede paní učitelka Jana Rolečková a 1. B paní učitelka Pavla Zajícová.
Úvodního slova se ujal jako obvykle pan ředitel Radek Častulík, kterého vystřídal 2. místostarosta Milan Brož a představování všech přítomných bylo úkolem pro paní zástupkyni Pavlínu Pavlíčkovou.
Všichni především přáli našim novým žáčkům šťastný vstup do školních let a aby zažívali na naší škole jen příjemné chvíle. Tak snad se jim to bude dařit!

Mgr. Dominika Holubová