Vánoční diskobruslení

Rok se s rokem sešel, Vánoce klepou na dveře, a tak se nám přímo nabízí, trochu zvolnit, malinko uvolnit školní  morálku a udělat si den trochu jinak. A tak jsme již třetím rokem vyrazili na zimní stadion v České Lípě, kde jsme měli celý stadion pouze pro nás – ZŠ Lada.
Jako již tradičně vyrazily děti z téměř celého druhého stupně, kteří již z loňských let věděly, co je čeká, tak se již všichni patřičně těšily, jak si tento den užijí. Přestože někteří z nich stály na bruslích poprvé v životě, tak nedošlo k žádnému zranění a myslím si, že všichni si tento sportovní den užili. Dokazovalo to i to, že některé děti nebylo možné z ledu dostat, přestože teplota na stadionu nedosahovala vysokých teplot, ba naopak. Celé dopoledne jsme strávili v zimních teplotách kolem 0 -  -1C.

Novinkou letošního diskobruslení byla účast některých tříd z I. stupně. Na led vyrazily krom dětí  ze 4. třídy také naši prvňáčci a druháčci. Věříme, že i ony si celé dopoledne užily a příští rok vyrazíme opět v takhle hojném počtu.

Mgr. Radka Veselá