Putování za vánočním překvapením

V úterý 17. prosince 2019 se žáci 4.B vydali za vánočním překvapením skrz Českou Lípou.
Avšak aby věděli, kam jejich putování vede, bylo důležité, aby rozluštili dané stanoviště a splnili úkol, který jim byl připraven. Na první zastávce pomáhali zvířátkům před zimou a nachystali jim vánoční stromečky plné jablíček a mrkví. Na druhém stanovišti si zazpívali novou koledu. Na třetím zahráli vánoční hru a na čtvrtém stanovišti, na náměstí, hledali stromeček.
V cíli na ně čekal vánoční punč a sladká odměna. Po celou dobu vánočním putováním byly v úkolech zahrnuty informace z přírodovědy a vlastivědy, matematiky a českého jazyka. Děti vše zvládly výborně! Výlet se velmi povedl, a tak jsme si připili na šťastný nový rok 2020 a spoustu nových společných zážitků.

I Vám ostatním, přátelé, bychom všichni ze 4.B rádi popřáli veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Mgr. Nikola Dědková