Jarní fotografická soutěž ala přehlídka

Jarní fotografická přehlídka je akcí podpořenou z projektu MAP II Českolipsko a Novoborsko (viz předchozí článek). Naše škola ale podpořila soutěživost účastníků a v rámci fotografické přehlídky vyhlásila i celkovou fotografickou soutěž. V jednotlivých kategoriích se tedy dalo soutěžit o první, druhá a třetí místa.
 
Tramtadadáá!!! Zde máme vyhlášení výsledků:
 
První místo v kategorii DOMÁCÍ PRÁCE získal Matyáš Čepička (2. B), druhé místo Terezka Majarová (1. B) a třetí místo Ríša Knotek (1. A).
První místo v kategorii SPORT získala Kačka Majarová (3. A), druhé místo Kubík Veselý (3. A) a třetí místo Oliver Stránský (3. B).
První místo v kategorii ZVÍŘE (zvláště obtížný výběr) získala včelka Nikči Budayové (7. A), druhé místo morčátko Pavlíka Vajsejtla (4. A) a třetí místo koníčci vyfocené Áďou Kalendovou (7. B).
První místo v kategorii UČENÍ získal Kubík Veselý (3. A), druhé místo Ríša Knotek (1. A) a třetí místo Maty Čepička (2. B) s vlastním návrhem vysvědčení.
První místo v kategorii VOLNÝ ČAS získal Davídek Přívratský (1. B), druhé místo František Tarnai ala zahrádkář (7. B) a třetí místo Filip Sabáček (7. B).
První místo v kategorii PŘÍRODA (opět obtížný výběr) získala Nicole Jelínková ala slečna pampelišková (3. B), druhé místo Jolča Koubková (7. B) a třetí místo Verunka Klabanová (4. A).
Do kategorie UMĚLECKÉ FOTO se dostaly následující fotografie: oblačná obloha Terky Vávrové (5. A), fotografie jezera od Marca Franety (7. B), upřený pohled kočičky Nikči Budayové (7. A), detail trávy od Honzy Šediny (9. A), rozkvetlý strom od Marušky Drchotové (7. A), červený květ od Františka Tarnaie (7. B), plápolající oheň vyfocený Verčou Mrnkovou (9. A) a krásná veverka od Davídka Přívratského (1. B).
 
Ostatní nesmutněte, i vaše fotografie budou vystaveny v naší fotogalerii, a navíc každý účastník získává odměnu za účast, a doufejme, že alespoň malá čokoládka vám přijde k chuti a zažene smutek z neobsazení vítězných míst.
 
Ještě jednou moc děkujeme za účast, při vysvědčení vás budou čekat diplomy i zasloužené odměny.
 
Bc. Gabriela Svobodová