Oslava v 5. B

Bude to již týden, kdy se děti z 5. B po dlouhé době vrátily zpět do školy. V pátek 23. 4. si proto třída 5. B uspořádala menší k oslavu k příležitosti návratu do školy. A jelikož se celý týden děti poctivě a pilně učily, oslavu si opravdu zasloužily. Zbylé dvě vyučovací hodiny jsme tedy v tento pátek zasvětili různým socializačním hrám, kvízům a povídání. Do diskuze jsme také zařadili povídání o mimořádných událostech, konkrétně o povodních. Jménem třídní učitelky bych chtěla moc poděkovat a pochválit děti, které ve své vlastní iniciativě připravily různé pochutiny a dezerty. Děti nezapomněla potěšit ani paní asistentka Věra Šimáňová, která se postarala o výborné zdravé dezerty a výzdobu třídy.

Třikrát hurá otevření škol!

Jménem celé třídy 5. B: JSME TU RÁDI !smiley