Květen, měsíc pohybu a výzev ze ZŠ Lada

Měsíc květen byl ve znamení deštivého počasí, ale také sportování ze ZŠ Lada.

Na dubnovou výzvu navazovaly výzvy rovnou dvě, a to buď pro pěší turisty nebo pro ty, kteří nemohli vydržet a již se chtěli co nejdříve usadit na sedlo svého milovaného bicyklu. O výzvy byl mezi žáky velký zájem, bohužel špatné počasí udělalo své a úspěšných řešitelů, kteří zvládli objevit všech deset míst nebylo mnoho. Zajímavostí je, že správní řešitelé se rekrutovali především ze žáků prvního stupně.
Bicyklovou výzvu správně vyřešili Míša Šůma, Honza Moštěk, Viky Nováková a Petr Ilco.

Krásy města odhalili: Nina Michalová, Jindřiška Michalová, Pavlínka Novotná, Jan Moštěk, Míša Šůma, Oliver Stránský, Anetka Pokorná, Dan Černý, Míša Kraus, Šárka Krausová, David Hošmánek Filip Socha a Markétka Sochová.

To nám tedy ukazuje, jak jsou žáci prvního stupně hladoví po dobrodružství a sportování.
Nyní bych vás rád pozval na další sportovní akci, a to konkrétně na cyklovýpravu naplánovanou na tuto sobotu 5. 6. Cíl je jasný: zmrzlina na Břehyni už se chladí!

Mgr. Ondřej Riljak