Vánoční discobruslení

Rok se s rokem sešel a opět tu jsou za pár dní Vánoce. Než zítra zakončíme poslední den tohoto roku ve škole třídními besídkami, čekal nás dnes ještě sportovní den. Přesto, že epidemiologická situace není úplně příznivá a spousta školních akcí se musela zrušit, letošní vánoční discobruslení nakonec dopadlo dobře a již počtvrté jsme mohli na led vyrazit.
Tentokrát organizace tohoto dne proběhla trochu jinak – ráno na ledě řádily děti z prvního stupně, kteří si to jistě moc užily. A od 10 hodin je vystřídal stupeň druhý, který též nastupoval na led s velkým nadšením. Za doprovodu moderní hudby kroužily děti na ledě téměř 2 hodiny.
Pro některé děti to byla premiéra, pro naše deváťáky „bohužel“ derniéra. Věřím, že si to tedy užili dvakrát tolik a že na to budou rádi vzpomínat.

Mgr. Radka Veselá