Vánoční putování v 1. B

Ve čtvrtek 16. prosince než se všechny děti rozprchly do svých domovů oslavit Vánoce, jsme oslavili Vánoce společně celá třída 1. B.

Děti se vypravily na vánoční putování Českou Lípou, přičemž po celou dobu cesty plnily různé úkoly a učily se novým věcem. Dostaly také pracovní list, který měly za úkol postupně vyplňovat. Za jeho vyplnění a splnění všech úkolů, si děti mohly najít schovaný poklad. A protože byly všechny děti moc šikovné a velmi hodné, poklad našly.

No a za to, že děti celou cestu ušly samy a s úsměvem na tvářích (nutno říct, že za celý den nachodily 9 km), zasloužily si také malé překvapení. Občerstveny byly vánočním punčem a cukrovím.

Výlet byl úžasný. Všichni jsme si ho moc užili a už se těšíme na další třídní zážitek! smiley

Mgr. Nikola Dědková, AP Bc. Věra Šimáňová