Pohár rozhlasu – starší žáci

Velmi natěšeni jsme byli na dnešní atletické zápolení starších žáků na Poháru rozhlasu. Výběr chlapců byl velmi nadějný a věřilo se mu. Bohužel hned ráno jsme přišli o silný článek kvůli zranění z předešlých tréninků, ale ostatní chlapci Vojtu více než dostatečně zastoupili. Ve štafetě to byl Kuba Jandík a ve skoku dalekém si zasoutěžil Lukáš Přibyl. Ten se nakonec stal takovým naším štístkem, protože nakonec zastupoval i Kubu, který se posunul do první štafety. Osobní rekordy podali Martin ponocný, Kuba Jandík a Adam Kovala na 1500 m, Tom Bohatý si zaběhl osobní maximum na 60 m za krásných 8,02 a Franta Tarnai se Slávkem Břízou skočili oba hodně přes čtyři metry. Bohužel nám nevyšla úplně výška a vrh koulí, kde jsme patřili spíše k průměru, i když výkon Franty stačil na top 10. v celkovém umístění. Štafety se povedly obě, chlapci nádherně předali a obě štafety zaběhli svůj rekord.
V tak teplém počasí nebylo sportování vůbec jednoduché, chlapce bych tímto rád pochválil, a o to více si všichni ceníme osobních rekordů, které nám udělaly radost.

Školu reprezentovali: Matyáš Komárek, Adam Kovala, Tomáš Bohatý, Lukáš Přibyl, Jakub Šafránek, Martin Ponocný, Vojtěch Novák, Miroslav Bříza, Jakub Jandík.

Mgr. Ondřej Riljak