Pohár rozhlasu - mladší žáci

Prestižní akce Pohár rozhlasu mladších žáků je již za námi. 9. 5. 2022 hostil tuto akci atletický stadion v České Lípě.
Již od rána bylo jasné, že se během závodů opálíme a prohřejeme. Což se také potvrdilo. Pamatuji si ale květnové závody, kdy sněžilo. Toto počasí nám ale svědčilo mnohem více. Všichni závodníci ze sebe vydali maximum a vylepšili své dosažené výkony. Rekordy padaly ve štafetách, skocích do dálky, hodu kriketovým míčkem i běhu na 1000 m. Bohužel nám nevyšla jedna disciplína, a to konkrétně skok do výšky. Tento výpadek nás nakonec stál bohužel lepší celkové umístění. I tak jsme ale moc rádi, že jsme se zúčastnili a v dalších závodech budeme ještě silnější.

Školu reprezentovali: Jiří Čada, Ivan Tran, Jan Cagala, Max Nefedov, Filip Socha, Radek Pavlíček, Tadeáš Lorenc, Daniel Černý, Daniel Stehlík, Jan Chlouda.

Mgr. Ondřej Riljak