Okresní kolo – Čeps Cup

Stejně jako minulý rok i letos naše páté ročníky zápasily o postup do Krajského kola ve florbale. A stejně jako minulý rok, tak i letos náš tým nepoznal v okrese přemožitele a tento tým postupuje z prvního místa!! Vše se ale nerodilo snadno.

 

Ostatní týmy nás začínají vnímat jako naprostého favorita, a proto se na nás vždy vyhecují ke kvalitním výkonům. Nervozitu z florbalových holí nám dokázali překvapivě sundat ti úplně dva nejmladší v tomto výběru. Vždy ve správný okamžik dokázal vsítit branku Tobiáš Čepička nebo Vendelín Holčák. Je tak příjemné vidět, že ani v budoucnu by se na naší pozici nemuselo nic měnit. K velmi kvalitním výkonům se rozchytal David Kubáč, který zcela vymazal například střelce z Nového Boru.

 

Z prvního stupně mám velmi dobrý pocit, protože se zde vyskytuje velká řada talentovaných dětí, které neváhají vstávat na ranní tréninky a jsou vždy připravené reprezentovat naši školu. Ne nadarmo se říká, že je těžko na cvičišti, ale lehko na bojišti. Trénink ještě nekončí, ale už vyhlížíme krajské kolo, které se koná 19. 12. 2022 v Liberci na ZŠ Dobiášova.

 

Mgr. Ondřej Riljak