Plánované akce

zveřejněno 1. 9. 2021

Plán akcí není konečný, další plánované akce budou postupně přibývat, sledujte týdenní plány v systému Bakaláři.

ZÁŘÍ 2021

  • 01. 09. – Slavnostní zahájení nového školního roku, přivítání prvňáčků        
  • 07. 09. – Třídní schůzky                                                                              
  • 25. 09. - City Cross Run – 5.ročník zážitkového běhu Českou Lípu                      
  • 25. 09. – 1. Turistická výprava pro rodiče a děti                                    
  • 14. – 16. 09. – Adaptační kurz (Holany-6.ročníky)                                     
  • 24. 09. - Žákovský parlament                                                   
  • 23. 09. - Fotografování prvňáčků                                                                
  • Živá knihovna – 9. ročníky – kariérní poradenství                                
  • 15. 09.-Přespolní běh 6. - 9. ročníky – Česká Lípa, Rasova Hůrka                        
  • 22. 09. - Přespolní běh 1. - 5. ročníky – Česká Lípa, Rasova Hůrka                        
  • Atletický čtyřboj – Jablonné v Podještědí (8. - 9. roč.) - zatím bez termínu
  • Olympijský běh – zatím bez termínu
  • Slavnostní vyhlášení projektu „Paměť národa“
  • Pouštění vlaštovek (ŠD)
  • Divadlo Marionety – tělocvična – 1. – 4. ročníky                                                   

 

ŘÍJEN 2021

  • 05. 10. – „Za zvířaty celého světa“ – exkurze ZOO Praha (7. roč.)            
  • 16. 10. - 2. Turistická výprava pro rodiče a děti                                         
  • Sportovní turnaj – florbal, fotbal                                                                 
  • Žákovský parlament – soustředění                                                              
  • 1. „Projektový den" – Cestování   
  • Mapy kolem nás                                                      
  • Podzimní slavnosti – Drakiáda, Halloween, noc strašidel (ŠD)

 

LISTOPAD 2021

  • 01. – 26. 11. – Sběrová charitativní akce – Za starý papír, nový život                                                                                               
  • Burza škol KD Crystal - kariérní poradenství – žáci a rodiče 9. ročníků – zatím bez termínu
  • 01. – 12. 11. Bobřík informatiky
  • 04.-05. 11. – Dějepisná exkurze Osvětim Polsko                                        
  • 01. - 12. 11. - Pravidla první pomoci (ŠD)
  • Olympiáda v anglickém jazyce – školní kolo zatím bez termínu                      
  • Olympiáda v českém jazyce – školní kolo zatím bez termínu   
  • 15. 11. – Pedagogická rada (1. čtvrtletí)                                                   
  • 16. 11. – Třídní schůzky                                                                            
  • Žákovský parlament                                                                         
  • Turnaj ve stolní hře " Člověče, nezlob se!" (ŠD)
  • Okresní kolo ve florbalu – dívky (8. – 9. ročník) – zatím bez termínu                   
  • Okresní kolo ve florbalu – dívky (6. – 7. ročník) – zatím bez termínu                   
  • Okresní kolo ve florbalu – chlapci (6. – 7. ročník) – zatím bez termínu                
  • Okresní kolo ve florbalu – chlapci (8. – 9. ročník) – zatím bez termínu                
  • Dějepisná olympiáda – školní kolo – zatím bez termínu                       
  • GIS days – Liberec                                                                        
  • 27. 11. - Vánoční tvořivá dílna – rodiče + děti (ŠJ)                                

 

PROSINEC 2021

  • 03. 12. - Čertí rej - odpoledne plné her a zábavy plné čertů a čertic (ZŠ a ŠD)
  • 04. 12. - 3. Turistická výprava                                                                     
  • Exkurze-hygienické muzeum Drážďany – zatím bez termínu              
  • Adventní koncert – sbírka                                                            
  • 15. 12. – Diskobruslení (předběžný termín)                                            
  • 15. 12. - Vánoční turnaj ve florbalu – chlapci a děvčata 2. – 5. ročník
  • 16. 12. - Vánoční turnaj ve florbalu – chlapci a děvčata 6. – 9. ročník
  • 17. 12. – Vánoční turnaj v stolním tenisu 13.00 h                                      
  • 17. 12. – Třídní besídky                                                                              
  • 16. 12. – Vánoční turnaj v šachu a piškvorkách                              
  • Schránka a vzkazy pro Ježíška                                                                    
  • Kouzelné Vánoce ve školní družině (ŠD)
  • Výbuch nehrozí – soutěž „Mladý chemik“                                                                  

 

LEDEN 2022

  • 03. – 07. 01. – Lyžařský kurz pro žáky 3. -5. ročníků                            
  • 17. - 21. 01. - Hrajeme divadlo - výroba maňásků na špejlích (ŠD)
  • Beseda se slavným absolventem školy – J + J Rázek                             
  • Zeměpisná olympiáda – školní kolo – zatím bez termínu                                 
  • 24. 01. – Pedagogická rada (1. pololetí)                                                   
  • Žákovský parlament                                                                                  
  • Biologická olympiáda – školní kolo                                                         
  • Matematická olympiáda (5.,  9. roč.) – školní kolo                                            
  • Olympiáda v českém jazyce – okresní kolo                                             
  • Dějepisná olympiáda – okresní kolo                                                        
  • Zimní olympiáda (ŠD)
  • Hudební soutěže (ŠD)

 

ÚNOR 2022

  • Recitační soutěž – školní kolo – 1. - 2. st. - zatím bez termínu
  • Beseda s Tomášem Slavatou                        
  • 07. – 11. 02.  - Lyžařsky kurz – 6., 7. ročníky                                         
  • 21. 02. – 25. 02. - Lyžařský kurz – 8. -9. ročníky                                                
  • Karneval – výroba masek, soutěž masek a tanečníků (ŠD)
  • Olympiáda v anglickém jazyku –  okresní kolo – zatím bez termínu   
  • Zeměpisná olympiáda – okresní kolo                                                      
  • Matematický klokan – zapojení do soutěže                                                        

 

 

BŘEZEN 2022

  • 17. 03. - “ Škola nanečisto“                                                           
  • 17. 03. - Den otevřených dveří 10.00 – 17.00 h.                                       
  • 17. 03. – Jarní tvořivá dílna aneb vítání jara – ŠJ 14.00 – 17.00 – ŠJ  
  • 21. 03. – Den – Downův syndrom                                                              
  • Týden s Andersenem – seznámení s dětskou literaturou – zatím bez termínu
  • Modely budoucnosti – módní přehlídka (ŠD)
  • VZPoura úrazům – prevence dětských úrazů – 1. – 9. ročník              
  • Soudní přelíčení – 8. ročníky – zatím bez termínu                                     
  • Sálová kopaná – okresní kolo (8. - 9. roč.)                                                  
  • Matematická olympiáda – školní kolo (6. – 8. roč.)                                            
  • Fyzikální olympiáda (8. – 9. roč.) – okresní, školní kolo                         
  • Matematický klokan – okresní kolo                                                        
  • Basketbal – okresní kolo (8. - 9. ročníky) – chlapci a dívky – zatím bez termínu 

 

DUBEN 2022

  • Zápis do 1. třídy – zatím bez termínu                                                                  
  • Pythagoriáda – 5. - 8. ročníky – zatím bez termínu                                  
  • 5. Turistická výprava                                                         
  • 13. 04. - Ladská laťka – závody ve skoku vysokém (6. - 9. roč.)    
  • 14. 04. - Velikonoční turnaj ve stolním tenisu                                
  • 11. 04. – Pedagogická rada                                                                                   
  • 12. 04. – Třídní schůzky (3. čtvrtletí)                                              
  • 22. 04. - Den Země – výtvarná soutěž a úklidová akce               
  • 23. 04. - „Ladská  kecka“ – turistický pochod                            
  • BESIP – dopravní výchova (ŠD)
  • Kimovy hry v přírodě (ŠD)
  • Čarodějná diskotéka (ŠD)
  • Velikonoce – malování kraslic, vystřihovánky, vítání jara (ŠD)
  • Mladý zdravotník – zásady první pomoci- soutěž                                 

 

KVĚTEN 2022

  • 14. 05. - 6. Turistická výprava                                                         
  • NP Terezín – „Historie, učitelka života“ – exkurze – zatím bez termínu 
  • 2. Projektový týden – Praha 3. – 9. ročníky                                
  • 09. - 13. 05. – první termín ozdravné pobyty                   
  • 07. 05. – Den s Integrovaným záchranným systémem                
  • 13. 05. - Květinový den – sbírka – boj proti rakovině                                 
  • Exkurze - Muzeum K. H. Máchy – Doksy                                      
  • 18. 05. - Fotografování tříd                                                  
  • Multikulturní týden (ŠD)
  • Exkurze – ČOV Česká Lípa                                                 
  • Pohár rozhlasu – atletická soutěž – Jablonné v Podještědí (6. – 9. roč.) – zatím bez termínu
  • 23. - 27. 05. - Vodácký kurz – Vltava (9. A,B)                                
  • 01. 06. - Dětský den a retro sportovní odpoledne – ŠD

 

ČERVEN 2022

  • 02. 06. – Akademie školy – KD Crystal 10.00 – žáci, 16.00 – rodiče a veřejnost
  • 04. 06. - 7. Turistická cyklovýprava                                                
  • 06. – 10. 06. – druhý termín ozdravné pobyty
  • 10. 06. – Žákovský parlament                                                                     
  • 14. 06. – Setkání s rodiči budoucích prvňáčků (od 17,00 hod. ve třídě)           
  • 14. – 15. 06. – Školní olympiáda                                                               
  • 27. 06. – Pedagogická rada (2. pololetí)                                                   
  • 28. 06. - Vyhlášení ankety Ladský borec a šikula                       
  • Těšíme se na prázdniny – výtvarná soutěž (ŠD)
  • Léto v přírodě – herbář (ŠD)
  • 29. 06. – Slavnostní rozloučení se žáky 9. ročníků – Vodní hrad ČL 15. 30 – 18.00 hod.      
  • Pasování prvňáčků na čtenáře (Městská knihovna)
  • 30. 06. – Ukončení školního roku 2021/2022 – vysvědčení