irop

Shon prvního pololetí nám zpříjemnila dne 24.1. 2024 návštěva dvou tříd MŠ Bratří Čapků. Společně jsme všichni strávili čas v učebně jazyků a v učebně informatiky. Paní učitelka Ježková školkáčky provedla atraktivním workshopem plným angličtiny. Steve opět nezklamal, ukázal nám podmořský svět a z dětí se dokonce na chvíli staly i zábavné opičky při songu Funky Monkey. Naše skvělé pomocnice z řad 9. ročníku se taktéž zapojily a byly pro školkáčky inspirací a zároveň motivací k zábavě. V učebně informatiky si paní učitelka Svobodová pro děti připravila obdobu únikové hry, kdy školkáčci museli splnit 4 úkoly, díky kterým dostali indicie k poskládání slova. Na konci hry čekal sladký poklad. V průběhu aktivit děti hrály na počítačích pexeso, rozřazovaly obrázky, hrály Monster i týmový kvíz. Též se zapojily i dívky z 9. ročníku, které se chystají na SŠ zaměřené na práci s dětmi. Celý workshop utekl jako voda, děti měly hvězdičky v očích a my byly spokojené, že se vše povedlo.

Ještě jednou moc děkujeme dívkám z 9. B, které nám velice pomohly s hladkým průběhem aktivit a MŠ Bratří Čapků za milou návštěvu.

Mgr. Gabriela Svobodová