recitace2

19. února jsme pro žáky II. stupně již tradičně uspořádali školní kolo recitační soutěže. Celkem se účastnilo 21 žáků.

Jmenovitě: Adriana Knotková, Rozálie Janků, David Hošmánek (6. A), David Kubáč, Sofie Ela Orucoglu, Nikola Tomanová (6. B), Tereza Holíková, Kateřina Majarová, Oldřich Kratochvíl (7. A), Amálie Petrnková, Nelly Němečková (7. B), Dominika Elišáková, Tereza Střížová, Sarah Pospíšilová, Pavlína Novotná, Adéla Nastoupilová (8. A), Nikola Brechlerová, Filip Kneifl (8. B), Ema Šírlová, Kateřina Staňková (9. A) a Martina Stedilová (9. B).

Žáci byli rozděleni na kategorii pro 6. a 7. ročníky, dále 8. a 9. ročníky. Jako novinku jsme letos vyzkoušeli, že soutěžící měli možnost vyjádřit svůj názor na ostatní recitující spolužáky tajným zapsáním toho, kdo je v každé kategorii nejvíce zaujal. Není náhodou, že se porota se žáky ve většině případů shodovala.

Žáci se opravdu velice dobře připravili, atmosféra soutěže byla příjemná.

Porota ve složení: paní učitelka Mgr. Alena Hladoniková, Mgr. Dominika Holubová, Mgr. Radka Veselá a Mgr. Jana Roubíčková,  rozhodla následovně:

Kategorie 6. a 7. ročníky

1. Sofie Ela Orucoglu

2. Oldřich Kratochvíl

3. Kateřina Majarová, David Kubáč

Kategorie 8. a 9. ročníky

1.Nikola Brechlerová

2. Kateřina Staňková

3. Adéla Nastoupilová, Filip Kneifl

Vítězům gratulujeme, ale nejen jim. Děkujeme všem, kteří se této náročné soutěže pravidelně a s velkou chutí účastní.

Držíme palce do okresního kola v recitaci. Postupují vždy první dva vítězové v obou kategoriích.

Mgr. Alena Hladoniková