Od pavlina.pavlickova |
Turnaj ve vybíjené

Ve středu 27. 3. 2024 jsme opět poměřili síly s okolními školami ve vybíjené. Turnaj probíhal na ZŠ Špičák, hrála smíšená družstva 4. a 5. ročníky, přihlásilo se 12 týmů. Absolvovali jsme tři napínavé zápasy, z nichž jsme dva jednoznačně vyhráli (ZŠ Miroslava Tyrše a ZŠ Kamenický Šenov), s nejsilnějším soupeřem ZŠ Slovanka jsme prohráli o jediný život a skončili tak druzí v naší skupině. Ze skupiny postupoval pouze jeden tým, takže jsme neměli možnost zahrát si s dalšími školami, které se soutěže zúčastnily, což nás trochu mrzelo. Celkově jsme tedy obsadili 4. - 6. místo. Děti bojovaly do poslední chvíle, s chutí, zapálením. Turnaj jsme si vyloženě užili. Všechny zúčastněné moc chválím a děkuji za sportovní zážitek.

Účastníci: David Černoušek, Petr Komenda, Martin Štejma, Illya Kulyk, Michal Juraš, Jakub Kneifl, Buriadjin Gabbaatar, Jakub Salač, Rozálie Šímová, Richard Knotek

Mgr. Petra Piteková Šulcová