Od pavlina.pavlickova |
Školní výlet prvních tříd

Ve středu 17. dubna jeli žáci prvních tříd na školní výlet do Starých Hradů. Nejprve navštívili hradní pohádkovou půdu, kde se zapojili do rychlokurzu v létání na koštěti, poté viděli Obří rubínové draky Rubijány, strašidláckou kuchyni, čarodějnou prádelnu a mydlírnu, pohádkový časostroj, strašidýlka, strašidláky a skřítky.

Poté každá třída zvlášť sešla do zámeckého pohádkového sklepení, podívat se na sílu Obřích smaragdových draků, lesní a ledové království, rodinku starohradského obra, vodníky, čertovskou domácnost, pohádkovou hladomornu a palác plný skřítků.

Výlet jsme zakončili v Čarodějné Bestyjole, kde byla živá zvířátka, havěť a potvůrky našich čarodějnic. Nejvíce se nám líbila malá jehňátka Kudrlinka a Svetříček.

Výlet se nám moc líbil, i když nám počasí nepřálo.

Mgr. Ilona Hurčíková