rozlučka

Dávno tomu již, co jsem pohlédla do tváří malých páťáčků, se kterými jsme se poté v září „skamaráďovali“ na adaptačním kurzu v Holanech. Sluncem zalité dny i akce poté pokračovaly ve školních lavicích. Tam už to tak sluncem zalité vždy nebylo, řešili jsme různé situace, výchovné i výukové, ale vždy jsme našli řešení a vše dovedli do zdárného konce. Někdo se odstěhoval, někdo přešel na jinou školu, někdo přibyl…a tak nás v závěru devátého ročníku bylo 23.

23 skvělých dospěláků, na které bylo možné se spolehnout v řadě věcí, kteří nyní odcházejí na střední školy a učňovská zařízení, aby se pomaličku posunovali ke svým budoucím povoláním.

Začínají další, novou etapu svého života, kde už budou muset více spoléhat na sebe…věřím, že se jim na nových působištích bude dařit a že si vybrali daný studijní obor dobře.

V září přejeme všem našim už bývalým deváťákům úspěšný start a těšíme se, že nám přijdou sdělit své zážitky a dojmy co nejdříve!

Mgr. Jana Roubíčková