ve školním roce 2017 / 2018

LAKTEA, o.p.s. je schválený žadatel o podporu v rámci projektu MLÉKO DO ŠKOL s registračním číslem 411/171718/0019.

Od září 2017 mají žáci základních a středních škol  nárok na neochucené mléčné výrobky ZCELA ZDARMA, a to cca 4 ks / měsíc, a dotované ochucené mléko a mléčné výrobky, které budou cenově zvýhodněny tak jako dosud.

Nabídka dotovaných výrobků od září 2017 je:

Distributor ACCOM Czech, a.s. / Bohušovická mlékárna, a.s.

• mléko polotučné, 250 ml ... ZDARMA
  • mléko polotučné, 330 ml ... ZDARMA
  • jogurt bílý, 150 g ... ZDARMA
  • plátkový sýr Eidam, 100 g ... ZDARMA
  • žervé smetanové, 80 g ... ZDARMA

• ochucené mléko s banánovou příchutí, 250 ml ... cena bude stanovena MF ČR
  • ochucené mléko s jahodovu příchutí, 250 ml ... cena bude stanovena MF ČR
  • ochucené mléko s vanilkovou příchutí, 250 ml ... cena bude stanovena MF ČR
  • ochucené mléko s čokoládovou příchutí, 250 ml ... cena bude stanovena MF ČR
  • žervé s pažitkou ... cena bude stanoven MF ČR
  • další produkty dle nabídky krámku „U Šaten“ – paní Marie Šplíchalová

Prodej mléka a mléčných výrobků za dotované ceny bude probíhat v úterý, ve středu a čtvrtek vždy od 7.45 do 7.55 hodin a od 9.40 do 9.55 hodin.

Neochucené mléčné výrobky zcela zdarma budou žákům rozdány každé úterý o velké přestávce prostřednictvím třídní služby.

Kromě mléka a mléčných výrobků budou mít žáci základních škol, tzn. žáci 1.-9. tříd, včetně přípravných ročníků  nárok na ovoce a zeleninu ZCELA ZDARMADvakrát měsíčně bude dětem předáno prostřednictvím třídních služeb.