O CO JDE?

Vraťme s přicházejícím jarem pohyb do našich životů. Chůze a z ní vycházející běh, posilování, to jsou nepřirozenější způsoby pohybu lidí. Přináší nám radost, volnost a zdraví. Kolik aktivních kilokalorií za den, potažmo za měsíc zvládneš TY? PROLOMÍŠ MAGICKOU METU 10 000 AKTIVNÍCH KILOKALORIÍ ZA MĚSÍC?

Naše škola vyhlašuje pohybovou výzvu a trénink na letní sezónu - „10 000 aktivních kilokalorií“ na měsíc duben.

PRO KOHO JE VÝZVA URČENA?

Výzva je určena pro všechny nadšené sportovce, kteří nepostrádají zdravého ducha a odvahu pokusit se společně pokořit metu 10 000 kcal/měsíc. Cílem výzvy však není každý den nutně zdolat přes 300 kcal, ale především mít radost z pohybu. 😊

JAK SE ZAPOJIT A STÁT SE AKTIVNÍM ČLOVĚKEM?

Pochlub se svými sportovními výkony pomocí fotky obrazovky krokoměru nebo fotky hodinek se záznamem počtu kilokalorií(kcal). Záznamy odesílejte na email: Riljak.Ondrej@zslada.cz. Teď už nezbývá nic jiného než sledovat web naší školy, jak se s výzvou perete!

Tatínek z 8. A
paní Vaňková ze síně slávy