recitaceo

18. a 19. března se uskutečnilo Okresní kolo recitační soutěže v ZUŠ Česká Lípa.

Z druhého stupně naši školu reprezentovali žáci: za 6. a 7. ročník Sofie Ela Orucoglu a Oldřich Kratochvíl. Oba reprezentanti získali ocenění za vzornou reprezentaci, bez postupu do dalšího kola.

Za 8. a 9. ročník Nikola Brechlerová a Kateřina Staňková. Přestože se obě dívky velice snažily, dále již nepostupují.

Soutěže se též účastnila žákyně 8. A, Adéla Nastoupilová, která dochází do dramatického kroužku ZUŠ, a tudíž reprezentovala tuto organizaci.

Všem našim recitátorům děkujeme. Jen neklesejte na mysli! V letošním školním roce jsme si to vyzkoušeli, vyslechli jsme připomínky poroty a v příštím roce se o postup do dalšího kola budeme opět snažit.

Mgr. Alena Hladoniková