Volné dny

Vážení rodiče, milí žáci

sděluji tímto, že jsem na čtvrtek 31. října a pátek 1. listopadu 2019 vyhlásil volné dny pro žáky školy (ředitelské volno).

Atletický čtyřboj - KK

Babí léto nás prohřálo, Turnov krásně uvítal a naši mladší žáci hrdě závodili. Konkrétně jsme dnes 15. 10. 2019 vyrazili na krajské finále v atletickém čtyřboji.

Branný den 2. st.

Celý týden 14. 10. – 18. 10. se nese v duchu „Ochrany člověka za běžných rizik a mimořádných událostí“. V rámci tohoto týdne nesměla na programu chybět ani branná výchova.

Dospělým ze dne na den

V rámci kampaně Libereckého kraje  MÍT  DOMOV A RODINU „SAMOZŘEJMOST NEBO VZÁCNOST“ a týdne náhradního rodičovství, kterou v tomto týdnu pořádá Farní charita v Čes

9. B na Úřadu práce

Abychom se více přiblížili svým rozhodnutím ke středním školám a učebním oborům, vypravili  jsme se dnes na Úřad práce zde v České Lípě.

ZOO Praha

Sedmá třída sebou přináší v zeměpisu tzv. regionální geografii, tedy učivo, kdy se učíme o velkých světových celcích.