Aqua den v 5.B

Minulý týden v pondělí 21. června jsme si s dětmi vynahradili letošní náročný školní rok bez pohybu a uspořádali si ve třídě olympiádu.

Školní výlet 2. B

2. B se v pondělí 28. 6. vydala po stopách zajíčka Ušáčka. Barevné fáborky nás zavedly přes Stará Lada až do Častolovic. Cestou jsme plnili různé úkoly, některé nás docela potrápily.

Pondělí ve 4. B

Třída 4. B si užívala pondělní dopoledne na ranči Falada.

Vyzkoušeli si péči o koně, jízdu na ponících a také vedení koně.

Moc se nám líbilo.

Mgr. Miroslava Holubová

Výlet 6.A – Děčín

V úterý 22. 6. jsme se vydali vlakem do Děčína. Po mnoha dnech veder na nás hned ráno čekalo ochlazení a déšť. Ten nás ale nezastrašil a my byli všichni připraveni s deštníky a pláštěnkami.

Doksy - výlet 6. B

Nebyli jsme jediní, kteří se ve středu 23.6. rozhodli, že navštíví Máchův kraj. Už na hlavním nádraží v České Lípě bylo zřejmé, že Doksy přijmou hodně návštěvníků.

Výlet 4.A na Jedlovou

V úterý 15. 6. jsme se sešli u školy a vyrazili na zastávku Česká Lípa Střelnice, odtud vlakem směr Jedlová. Doprovod nám dělala p. učitelka Adamcová a Syslová.

5. B - nocování ve škole

Někdo ze školy odchází po obědě, někdo v odpoledních hodinách. Ale co se děje ve škole potom? Běhají po škole skřítci, kteří mažou písmenka z tabule? Nebo je škola prázdná a tichá?