Foto kroužek

Se členy fotografického kroužku jsme se opět rozjeli. Tentokrát bylo úkolem upravit již existující fotografii. Výsledky jsou stále lepší a lepší.

Bobřík informatiky

V průběhu prvních dvou listopadových týdnů praskala učebna informatiky ve švech. Již tradičně probíhala informatická soutěž pro základní a střední školy tzv. „Bobřík informatiky“.

5. A plavání

Od září jsme měli místo tělesné výchovy plavání. Plavání probíhalo v plaveckém bazénu na sídlišti Sever. V úterý 22. listopadu byl plavecký výcvik ukončen.

ŠD - Beseda s myslivcem

V pátek 11. 11. k nám do školní družiny dorazili na besedu dva myslivci Adam a Jarda. Dětem krásně přiblížili chování zvířátek v lese a řekli jim hodně dalších zajímavých informací.

Fotografický kroužek

V minulém týdnu proběhla další hodina fotografického kroužku. Ještě stále nás neopustila podzimní tématika, ale tentokrát se ti odvážnější pustili i do abstraktnější tvorby.

Divadlo – Děti dětem

V úterý 8.listopadu a ve středu 9. listopadu 2022 jsme hráli divadlo pro děti školní družiny, 1. B, 2. B a pro přípravnou třídu. Představení se odehrávalo na hale 1.

Divadlo pro ŠD

V úterý odpoledne si pro naše děti ze školních družin připravila třída 5. A krásné divadelní představení. Děti se zájmem poslouchaly a smály se vtipnému příběhu, který si páťáci vymysleli.