Logická olympiáda

Logická olympiáda je určena všem žákům mateřských, základních a studentům středních škol, kteří mají hlavu na svém místě a chtějí porovnat své síly s ostatními z celé České republiky. Je pořádaná M

1. schůzka parlamentu

Na naší první schůzce ve školním roce 2020/2021 jsme se nejprve přivítali a seznámili s novými členy. Moc nás těší, že se mezi nás nebojí ani druháčci, které chceme tímto velmi pochválit za účast.

Směrnice ředitele školy k organizaci výuky vzhledem ke Covidu-19

Volné dny 26.-27. října

Vážení rodiče,

sděluji tímto, že jsem na pondělí 26. října a úterý 27. října 2020 vyhlásil volné dny pro žáky školy (ředitelské volno). Důvodem je probíhající modernizace školy a stavební práce ve škole. Jedná se o dny, na které navazuje statní svátek 28. 10. (středa) a podzimní prázdniny 29. – 30. 10. (čtvrtek a pátek).

Provoz školní družiny bude zajištěn dle zájmu rodičů ve dnech Po, Út, Čt, Pá od 7.00 do 16.00 hodin (je nutné se písemně přihlásit u vedoucí vychovatelky ŠD do 5.10.).