Borec a Šikula

Konečně nám po delší době covid nepřekazil oblíbené vyhlašování Borce a Šikuly roku, které se koná vždy téměř na konci školního roku.

Minivýlet 7. B

Náš dnešní malý výlet spočíval v tom, že jsme se chtěli podívat na vodní hrad Lipý, kde se budou za několik dní loučit se svou docházkou na základní škole naši starší kamarádi.

Sjezd Ploučnice - 8. A

Netradiční školní výlet zažila v úterý 21.6. 2022 třída 8. A. Naši zkušení tělocvikáři (pan ředitel, paní učitelka Nováková a pan učitel Riljak) nás vyvezli na sjezd Ploučnice.

6. A v TV Seznam

V rámci projektového dne Praha navštívila 6. A 16. 6. televizní studio Seznam. Do Prahy jsme jeli linkovým autobusem.

4. A - Sloup v Čechách

Žáci si zpříjemnili konec náročného týdne plného práce, když se ve čtvrtek 9.června vydali do Sloupu v Čechách. Nepříznivého počasí jsme se nebáli, a proto jsme se vydali pěšky.