jump arena9a

Dle přání žáků z 9. A jsme po roce opět vyrazili 13. června do Liberce na školní výlet. V loňském roce jsme navštívili krajský úřad s průvodkyní a zahráli si laser game. Možností, kam letos zamířit, bylo hodně – za zvířátky do ZOO, do botanické zahrady, navštívit nově otevřený Motýlí dům, zahrát si únikovou hru, ale nakonec zvítězil sport a Jump aréna.

Během 1 a půl hodiny si tak deváťáci mohli zaskákat na trampolínách, zaházet si u toho s míčem nebo do basketbalového koše, užít si skoky do „airbagu“ nebo do molitanového moře. Vše doprovázeno hudbou i na přání našich DJ Kačky a Stely.

Na závěr nešlo vynechat nedaleké nákupní centrum Plaza, prohlédnout si nové módní trendy a občerstvit se. Doufám, že si poslední svůj školní výlet děti užily, a děkujeme i p. uč. Švarcrové za doprovod.

Mgr. Jarmila Nováková, tř. uč.