irop

Školní rok se blíží ke svému konci, avšak ani s jeho koncem se nevynechal workshop s MŠ Bratří Čapků v rámci projektu MŠ IROP. Do učebny informatiky naběhla skupinka dětí, která se v průběhu workshopu věnovala jarním květinám, soutěžila a hrála pexeso. Nechyběla ani práce s ozoboty, kterou už děti znají. Děti nejprve překreslily dráhy pro včeličky – po drahách se posléze včeličky dostaly až ke své květince pomocí ozobotů.

V učebně jazyků se rozezněl Steve s Maggie, tedy o zábavu bylo postaráno. Děti pracovaly s interaktivní tabulí a tančily. Pomocnice z 9. ročníků byly na exkurzi v Terezíně, proto naše spolupráce a výpomoc byla v oslabení, nicméně na pomoc přišly 3 dívky z 9. A, které tuto práci zvládly naprosto skvěle! Tímto jim moc děkujeme.

A též děkujeme paní učitelkám z MŠ Bratří Čapků za příjemnou spolupráci, za ochotu při plánování a pomoc v rámci workshopů. Budeme se těšit v následujícím školním roce.

Mgr. Gabriela Svobodová